Stoły

Stół roboczy z regulacją wysokości- przenośnik kulowy

Stół inspekcyjny do ryb

Stół rozbiorowy – jednostronny

Stół rozbiorowy podniesione boki – jednostronny

Stół rozbiorowy – dwustronny

Stół roboczy

Stół roboczy z blokiem szuflad

Stół do pakowania

Opis kategorii

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnego dopasowanego do potrzeb wyposażania ze stali nierdzewnej. Jesteśmy producentem stołów ze stali nierdzewnej, które mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo, komfort i higiena pracy.To konstrukcje które są podstawą wyposażenia punktów gastronomicznych, supermarketów. Cechą naszych stołów, szafostołów, zlewów czy urządzeń to wysoka jakość wykonania, stabilność i trwałóść.

Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje również szafy i regały, szafostoły, zlewozmywaki, wózki i wagi, kotły warzelne. Oprócz stołów ze stali nierdzewnej klienci mogą kupić urządzenia ze stali nierdzewnej, które pomagają utrzymać higienę w miejscu pracy. Jako producent zapewniamy pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań dla Państwa biznesu.

Kotły

Kocioł warzelny z koszem wyładowczym

Kocioł warzelny z grzaniem pośrednim

Kocioł warzelny z grzaniem pośrednim

Kocioł z grzaniem pośrednim oraz mieszadłem mocowanym od dołu

Kocioł warzelny okrągły z mieszadłem

Kocioł warzelny okrągły izolowany

Kocioł warzelny okrągły

Kocioł warzelny z cyfrowym sterowaniem

Opis kategorii

Nasze kotły to wydajność, ergonomia, jakość wykonania, użyteczność

Pierwsze modele kotłów warzelnych opuściły linię produkcyjną już w latach 70 ubiegłego wieku.

Kotły warzelne firmy Brokelmann to świetny wybór jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania do swojego biznesu.

Dopasuj do siebie, w ofercie posiadamy kotły o pojemnościach od 90 litrów do 1000 litrów. Wyposażone w mieszadło dolne lub górne. Kotły z grzaniem pośrednim. Kotły warzelne z koszem unoszonym pneumatycznie.  Zapraszamy do przejrzenia katalogu. Jeżeli potrzebujesz niestandardowego rozwiązania zapraszamy do kontaktu !

 

 

Higiena

Wózek na kosze do sterylizatora

Pisuar rynnowy

Pisuar wiszący

Fontanna do picia wody

Myjka przejazdowa do kół

Zintegrowana stacja higieny

Myjka do obuwia

Myjka przejściowa skośna do obuwia wysokiego

Opis kategorii

Nasze stacje higieny czy myjki przejściowe do obuwia zapewniają spełnienie wymogów Dobrej Praktyki Produkcyjnej oraz Dobrej Praktyki Higienicznej.

Nasze urządzenia i stacje do dezynfekcji pracują w wielu zakładach przetwórczych, zakładach mięsnych,  mleczarniach, ubojniach czy fermach. Wyposażone w bramki do kontroli dostępu i kontroli prawidłowej wykonania mycia lub dezynfekcji rąk.

Zaawansowane sterowanie naszych urządzeń do dezynfekcji i/lub mycia podeszw w butach, zapewniają wysoki poziom higieny. Zintegrowane stacje higieny to świetny wybór jeżeli chodzi o zachowanie higieny na zakładzie.

Konstrukcja myjek do butów i podeszw pozwala na łatwe uzupełnienie płynu czy wymianę zużytych szczotek.

Produkujemy szeroki zakres urządzeń do dezynfekcji i mycia. Mamy też doświadczenie w produkcji niestandardowych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu !

Szafostoły

Szafostół z drzwiami przesuwnymi I blokiem szuflad

Szafostół z drzwiami przesuwnymi i tworzywem

Blok szuflad

Blok szuflaf

Szafostół z drzwiami skrzydłowymi

Szafostół z przesuwnymi drzwiami

Szafostół z przesuwnymi drzwiami i blokiem szuflad

Szafostół narożny

Opis kategorii

Stół roboczy to podstawowe wyposażenie każdego zakładu przetwórstwa mięsnego, gastronomii czy kuchni hotelowej.

Przemysłowe stoły stalowe są uniwersalnym wyposażeniem, które znajdzie zastosowanie w wielu branżach. Takie wyposażenie kupują zarówno osoby, które nowocześnie aranżują kuchnię, jak i kochają gotować.

Przemysłowe stoły ze stali nierdzewnej mogą być z powodzeniem stosowane w takich miejscach jak:

  • wszelkiego rodzaju sklepy,
  • stoiska handlowe,
  • kuchnie normalne i wielkopowierzchniowe,
  • stołówki,
  • szkoły,
  • zakłady farmaceutyczne (stoły dla farmaceutyki ze stali nierdzewnej),
  • zakłady mięsne i rybne,
  • firmy specjalizujące się w szeroko rozumianej produkcji żywności,
  • miejsca, w których konieczne jest zachowanie wyższego poziomu higieny.

Szafy i Regały

Przemysłowa szafa na komputer ze stali nierdzewnej

Regał stalowy spawany z nadstawką

Szafa ubraniowa

Szafa porządkowa – 1 półka, 1 drążek

Szafa porządkowa – 4 półki

Szafa ubraniowa pojedyncze przegrody

Szafa ubraniowa podwójne przegrody

Szafa skrytkowa

Opis kategorii

Regały oferowane  przez firmę Brokelmann należą do podstawowego wyposażenia profesjonalnych kuchni i pomieszczeń magazynowych w obiektach zbiorowego żywienia. Produkowane przez na szafy  ubraniowe  przeznaczone są do zmywalni w stołówkach, restauracjach czy barach. To podstawowy i niezbędny mebel nierdzewny oddzielający strefy. Stanowią one idealne rozwiązanie do każdej zmywalni i kuchni.  Meble te są wyposażone w różnej wielkości półki, co jest ich dodatkowym atutem. Wszystkie meble wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej 1.4301, co sprawia, że charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na środki chemiczne. Prezentowane niżej produkty wykonane są zgodnie ze standardami zgodnymi z przemysłem gastronomicznym. Dodatkowo konstrukcja oraz wymiary gabarytowe i funkcjonalne spełniają wymogi i żądania ergonomii.

Wózki i Wagi

Mieszałka/mikser do mięsa o pojemności 20 litrów

Wywrotnica kolumnowa do wózków lub beczek

Wózek do transportu płyt z tworzywa

Wózek do transportowania i/lub mrożenia kebabów

Lada gastronomiczna

Lada gastronomiczna

Lada gastronomiczna

Lada gastronomiczna

Opis kategorii

WÓZKI WĘDZARNICZE i WÓZKI FARSZOWE 120 /200 / 300

Mamy do zaoferowania Państwu wysokiej jakości wózki wędzarnicze w konstrukcji typu „H” i „Z”. Produkowane w wielu rozmiarach i z różną ilością spółek. Dzięki wózkom wędzarniczym możliwe jest usprawnienie procesu przetwarzania, transportowania i magazynowania wyrobów mięsnych.

Nasze standardowe modele

Wózek wędzarniczy typu „Z”

Wózek wędzarniczy typu „H”

Wózek do farszu 200 l / 300 l

Niestandardowe wózki wędzarnicze i farszowe

Zajmujemy się również produkcją niestandardowych wózków wędzarniczych czy farszowych, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Produkujemy wózki wędzarnicze z różną ilością pięter i rozmiarów. Produkujemy również tace do wózków wędzarniczych.

Zlewozmywaki

Zlewozmywak z ociekaczem

Zlewozmywak bez ociekacza

Zlewozmywak z szafką i ociekaczem

Opis kategorii

Zlew gastronomiczny ze stali nierdzewnej.

Integralną częścią zawodowego sprzętu kuchni gastronomicznej są zlewy gastronomiczne (tzw. baseny gastronomiczne) ze stali nierdzewnej 1.4301 . Wykonanie ze stali nierdzewnej ułatwia mycie i utrzymanie odpowiedniej higienyIch bezpośrednim celem — mycie naczyń, sprzętu, żywności.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych zlewozmywaków.

Zastosowania

Produkowane przez nas urządzenia i elementy wyposażenia ze stali nierdzewnej mają szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i przetwórstwa spożywczego.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości stali o doskonałych parametrach oraz precyzyjnemu wykończeniu nasze produkty doskonale sprawdzają się m.in. w zakładach produkcji mięsnej, kuchniach wielkopowierzchniowych oraz we wszystkich innych miejscach, gdzie muszą być zachowane szczególnie wysokie standardy higieniczne.

Najwyższe standardy produkcji dla bezpieczeństwa i higieny w Twojej firmie.

Stal nierdzewna AISI 304

Sprawdź zalety stali nierdzewnej, wykorzystywanej do produkcji w naszej firmie.

zobacz więcej

Nasze produktu znajdują szerokie zastosowanie m.in

Zakłady produkcji mięsnej

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór sprzętu i wyposażenia do przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji i przetwórstwie mięsnym.

zobacz więcej

Przetwórstwo mięsne

Firma Brokelmann dostarcza najwyższej jakości wyposażenie i rozwiązania technologiczne ze stali nierdzewnej, optymalizujące i usprawniające procesy produkcyjne w zakładach przetwórstwa mięsnego. Nasze produkty spełniają wszystkie standardy i normy w zakresie wykorzystania w przemyśle spożywczym.

Zobacz wszystkie produkty
Przemysł Mięsny

W ofercie firmy Brokelmann dla przemysłu mięsnego znajdują się m.in. wózki wędzarnicze, wanny masarskie, stoły i kloce rozbiorowe, wózki transportowe, stoły robocze różnego typu oraz wiele innych elementów wyposażenia niezbędnych na różnych etapach produkcji.

Nasze produkty dostarczamy w szerokim wyborze opcji oraz w wielu rozmiarach, co pozwala na precyzyjne dostosowanie wyposażenia do potrzeb i specyfiki pracy danego zakładu.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy stali nierdzewnej AISI 304 o doskonałych parametrach i właściwościach fizycznych, produkowane przez naszą firmę elementy wyposażenia oraz urządzenia ze stali nierdzewnej spełniają wszystkie normy sanitarne i wymagania dotyczące kontaktu z  artykułami żywnościowymi.

Cechują się również doskonałą jakością, wysoką trwałością oraz funkcjonalnością, zapewniając długotrwałe użytkowanie bez usterek czy uszkodzeń.

Przykładowe produkty marki Brokelmann dla produkcji mięsnej

Sprawdź ofertę naszych produktów dedykowanych dla przedsiębiorstw przetwórstwa mięsnego. Oprócz szerokiego wyboru gotowych artykułów oferujemy również możliwość wykonania poszczególnych elementów wyposażenia według indywidualnego zapotrzebowania Klienta.

Wyposażenie kuchni wielkopowierzchniowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji elementów wyposażenia oraz maszyn przeznaczonych do kuchni wielkopowierzchniowych.

zobacz więcej

KUCHNIE WIELKOPOWIERZCHNIOWE

Wyposażenie ze stali nierdzewnej dla kuchni wielkopowierzchniowych firmy Brokelmann to szeroki wybór mebli gastronomicznych o zróżnicowanym zastosowaniu. Stosując optymalne, doskonale przemyślane rozwiązania skutecznie usprawniamy prace w przestrzeniach gastronomicznych restauracji, hoteli czy firm cateringowych.

Zobacz wszystkie produkty
Kuchnie wielkopowierzchniowe

Meble i wyposażenie gastronomiczne Brokelmann wykonujemy z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 304, posiadającej doskonałą tolerancję temperatur stosowanych w środowisku kuchennym oraz odporność na korozyjne działanie działanie kwasów, występujących w produktach spożywczych. Dodatkowo wyposażenie do kuchni wielkopowierzchniowych ze stali AISI 304 charakteryzuje wytrzymałość techniczna, wysoka odporność na uszkodzenia oraz łatwość utrzymania w czystości, co ma ogromne znaczenie dla zachowania bezpieczeństwa mikrobiologicznego w gastronomii.

Wszystkie artykuły dla kuchni wielkopowierzchniowych naszej produkcji są wykonane z zachowaniem surowych norm jakościowych i konstrukcyjnych oraz z najwyższą starannością i troską o ich bezpieczeństwo, funkcjonalność i stabilność. Dzięki szerokiemu wyborowi różnorodnych modeli i rozmiarów uzyskujemy ogromne możliwości aranżacyjne, zapewniające swobodę w komponowaniu ergonomicznych i efektywnych w wykorzystaniu przestrzeni roboczych dla gastronomii.

Przykładowe produkty marki Brokelmann

W naszej ofercie dla kuchni wielkopowierzchniowych znajdują się m.in. nierdzewne stoły, regały i szafy, zlewy gastronomiczne i przemysłowe, sterylizatory oraz wysokiej jakości kotły warzelne różnego typu (parowe, elektryczne, z mieszadłem, z elektronicznym sterowaniem) o różnych pojemnościach.

Podwyższony standard higieny

Firma Brokelmann specjalizuje się w produkcji wyposażenia niezbędnego do zachowania podwyższonych standardów higienicznych w miejscu pracy.

zobacz więcej

Higiena

Przestrzeganie rygorystycznych zasad higieny ma ogromne znaczenie w wielu branżach, również związanych z przemysłem i przetwórstwem spożywczym. Nasze produkty ułatwiają zachowanie reżimu sanitarnego dzięki zastosowaniu dopracowanych rozwiązań konstrukcyjnych oraz wysokiej klasy materiałów.

Zobacz wszystkie produkty
Podwyższona higiena

Stal nierdzewna posiada wiele cech, które decydują o jej zastosowaniu w branżach wymagających zachowania szczególnych standardów higienicznych. Niska porowatość powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej ułatwia ich utrzymanie w czystości i dezynfekcję oraz zapobiega namnażaniu się bakterii, wyposażenie ze stali nierdzewnej jest również trwałe, niełamliwe i odporne na działanie korozji. Z tego względu wszystkie produkty o przeznaczeniu higienicznym produkujemy z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304.

W ofercie wyposażenia i artykułów dedykowanych dla zachowania szczególnych standardów higienicznych firmy Brokelmann znajdują się m.in. łatwe w montażu, ergonomiczne umywalki różnego typu (z włącznikiem kolanowym, sensorowym), rynny umywalkowe, myjki do fartuchów i obuwia (również wysokiego) oraz zintegrowane stacje i centra higieniczne, a także sterylizatory i dozowniki. Wszystkie sprzęty są zaprojektowane i wykonane z najwyższą troską o ich funkcjonalność, skuteczność i bezawaryjność.

Przykładowe produkty marki Brokelmann

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą artykułów o przeznaczeniu higienicznym naszej firmy. Na zlecenie realizujemy również niestandardowe wymiary produktów z oferty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Producenci żywności

Oferujemy wysokiej klasy wyposażenie i sprzęt ze stali nierdzewnej dla producentów żywności różnego typu.

zobacz więcej

Produkcja żywności

Wytwarzamy szeroki wybór elementów wyposażenia i urządzeń niezbędnych na różnych etapach produkcji i transportu żywności. Stosowana w firmie Brokelmann stal nierdzewna AISI 304 spełnia wszystkie wymogi sanitarne w zakresie kontaktu z artykułami spożywczymi.

Zobacz wszystkie produkty
Supermarkety i sklepy

Stal nierdzewna ma w przemyśle spożywczym szerokie zastosowanie ze względu na właściwości fizyczne i chemiczne które czynią ją w pełni bezpieczną dla ludzkiego zdrowia. Artykuły ze stali nierdzewnej AISI 304 nie wchodzą w reakcje z żywnością, nie zmieniają jej smaku, zapachu ani innych parametrów, mają właściwości antybakteryjne, są odporne na korozję i mogą być bezpiecznie stosowane w szerokim zakresie temperatur.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wyrobów i elementów wyposażenia dla branży spożywczej. W ofercie posiadamy artykuły przeznaczone do stosowania na różnych etapach procesu – zarówno podczas przygotowania, jak i przechowywania, transportu i ekspozycji żywności. Dzięki wysokiej jakości stosowanych materiałów i staranności ich obróbki nasze produkty umożliwiają zachowanie odpowiednich standardów higienicznych w branży przetwórstwa spożywczego.

Przykładowe produkty marki Brokelmann

W ofercie naszej firmy znajdują się różnorodne urządzenia i rozwiązania technologiczne niezbędne dla zachowania właściwej higieny podczas powstawania i przechowywania żywności. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ich parametrów i właściwości.

Współpracuj z nami.